The Forum of Greek Wargamers

ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Πρόσφατα Θέματα
» SHADESPIRE FULL COLLECTION
από andreasch Τρι 16 Οκτ 2018, 14:47

» WTS TYRANIDS ARMY
από andreasch Τρι 16 Οκτ 2018, 10:00

» Grey knights army
από sonbad Δευ 15 Οκτ 2018, 19:59

» WTS TYRANIDS WH 40K
από nikkon1992 Κυρ 14 Οκτ 2018, 18:38

» WTS AOS STARTER BOX STORMCAST ETERNALS
από dikakos Πεμ 11 Οκτ 2018, 10:27

Blog Feeds
Οκτώβριος 2018
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
This web site is completely unofficial and in no way endorsed by Games Workshop Limited. 40k, Adeptus Astartes, Battlefleet Gothic, Black Flame, Black Library, the Black Library logo, BL Publishing, Blood Angels, Bloodquest, Blood Bowl, the Blood Bowl logo, The Blood Bowl Spike Device, Cadian, Catachan, Chaos, the Chaos device, the Chaos logo, Citadel, Citadel Device, Cityfight, City of the Damned, Codex, Daemonhunters, Dark Angels, Darkblade, Dark Eldar, Dark Future, Dawn of War, the Double-Headed/Imperial Eagle device, 'Eavy Metal, Eldar, Eldar symbol devices, Epic, Eye of Terror, Fanatic, the Fanatic logo, the Fanatic II logo, Fire Warrior, the Fire Warrior logo, Forge World, Games Workshop, Games Workshop logo, Genestealer, Golden Demon, Gorkamorka, Great Unclean One, GW, GWI, the GWI logo, the Hammer of Sigmar logo, Horned Rat logo, Inferno, Inquisitor, the Inquisitor logo, the Inquisitor device, Inquisitor:Conspiracies, Keeper of Secrets, Khemri, Khorne, the Khorne logo, Kroot, Lord of Change, Marauder, Mordheim, the Mordheim logo, Necromunda, Necromunda stencil logo, Necromunda Plate logo, Necron, Nurgle, the Nurgle logo, Ork, Ork skull devices, Sisters of Battle, Skaven, the Skaven symbol devices, Slaanesh, the Slaanesh logo, Space Hulk, Space Marine, Space Marine chapters, Space Marine chapter logos, Talisman, Tau, the Tau caste designations, Tomb Kings, Trio of Warriors, Twin Tailed Comet Logo, Tyranid, Tyrannid, Tzeentch, the Tzeentch logo, Ultramarines, Warhammer, Warhammer Historical, Warhammer Online, Warhammer 40k Device, Warhammer World logo, Warmaster, White Dwarf, the White Dwarf logo, and all associated marks, names, races, race insignia, characters, vehicles, locations, units, illustrations and images from the Blood Bowl game, the Warhammer world, the Talisaman world, and the Warhammer 40,000 universe are either ®, TM and/or © Copyright Games Workshop Ltd 2000-2007, variably registered in the UK and other countries around the world. Used without permission. No challenge to their status intended. All Rights Reserved to their respective owners.

Μοιραστείτε | 

Black Templars (το καφενείο τον φίλαθλων)

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Darksun
Champion
Champion

Αριθμός μηνυμάτων : 151
Τόπος : Πειραιας
Currently Playing : Warmachine Menoth-Austrelitz-Blood Bowl-Netrunner
Registration date : 03/08/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Black Templars (το καφενείο τον φίλαθλων)   Παρ 05 Φεβ 2010, 02:42

Λυπών έχουμε και λέμε καλά πως πάει έτσι η ομάδα απορώ πως τα καταφέρνει ακόμα και μένει μπροστά δηλαδή με τόσο ξύλο που έχουμε φάει άλλα έχουμε ρίξει κιόλας..... εγώ ρε παιδιά είχα βάλει στοίχημα ότι θα χάναμε σε αυτόν τον αγώνα με τους Carrona F.C. άλλα το έχασα ο μλκς κρίμα τα 5 χρυσά νομίσματα που έπεξα άλλα και οι δίκη μας δεν πάνε πίσω πολύ μαλθακή ρε παιδί μου με το παραμικρό άγγιγμα από τον αντίπαλο και πέφτουν κάτω αιμόφρικτοι δηλαδή έλεος έτσι μου έρχετε όταν τους χτυπάει κάπιος να πάω διπλά του και να του λέω(βάρα κι άλω θέατρο παίζει ο μλκς).

Καλά εγώ δεν ξερώ τι λες αλλά πιστεύω η ομάδα κρατεί καλά τι και αν έχουμε 2-3 κουτσούς στραβούς για τάμα στον άγιο Παντελεήμονα καλά τα πάμε αν συνεχίσουμε έτσι με τις προσευχές μας θα περνούμε και παιχνίδια αλλά μόνο μην τις σταματήσουμε γιατί......αχ πάγια μου θα λέμε μετά.

ΡΕ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ξεκολλάτε τα παιδιά μπαίνουν στο γήπεδο με όρεξη να κάνουν το καλύτερο παιχνίδι ο καραγκιόζης ο προπονητής δεν ξέρει που πάνε τα 4 οφού έρχετε σε κάθε αγώνα φτιαγμένος και κοιμισμένος και δίνει ότι να νε εντολές στα παιδιά τι θες να κάνουν και αυτά έλεος μην ξανά πητε κουβέντα για τα παιδιά σας γα....σα.Τον προπονητή να διώξουμε και όλα θα φτιάξουνε θα δήτε .

ΡΕΕΕΕΕΕΕ ΠΑΙΔΙΑ.... κοφτέ λίγο να ρωτήσω τι είναι εδώ γιατί μαλών σε λάθος καφενείο μπήκα για τους sea wolfs το fun club είναι εδώ γιατί τα πάω τα παιδιά.Ορε τι ξεστόμισες βρε παλικάρι ..... Rolling Eyes

Khorflakes Vs Black Tempars 0-1

1)DRACO BLITZER (BLOCK,TACKLE,-1STR) 6SP DEAD

2)MARSHAL BLITZER (BLOCK) 1SP 90K

3)HELBRECHT BLITZER (BLOCK,-1AV) 2SP 90K

4)GRIMALDUS BLITZER (BLOCK,DOOGDE) +1 TD 9SP 110K

5)MAXIMUS LINEMAN (BLOCK) MVP 13SP 70K

6)LEON LINEMAN +1CAS 2SP 50K

7)ATROMITUS CATCHER (DOOGDE,CATCH,SURE FEET,BLOCK) -1STR MNM 20SP 110K

8)MAXIMILLIAN LINEMAN (BLOCK) 11SP 70K

9)CHAMPING THROWER (SURE HAND,PASS,+1AG) +1COM 13SP 110K

10)ZEUS LINEMAN 3SP 50K

11)GREYGOTH LINEMAN MVP 5SP 50K

12)ARIOS LINEMAN 50K

13)LONEY WOLF OGRE (LONER,BONE-HEAD,MIGHTY BLOW,THICK SKULL THROW TEAM MATE +1CAS 2SP 140K

GATE 17K

CASUALTIES +0 / -3

FAN FACTOR 9+1=10

WINNING 60K

TREASURY 120K

REROLLS 3 150Κ
APOTHECARY 50Κ

TEAM VALUE 1190

HALL OF FAME

Lemargides - Black Templars 0-2

Black Templars - Blazers 1-0

Khornflakes - Black Templars 1-2

XeBarca - Black Templars 2-1

Black Templars - Broken Arrows 2-0

Black Templars - Carrona F.C. 2-1

Khornflakes - Black Templars 0-1

Sponsored by:

update 19/02/2010

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Darksun στις Παρ 19 Φεβ 2010, 20:48, 4 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ignii
Knight
Knight

Αριθμός μηνυμάτων : 293
Τόπος : (independent republic of) Εξάρχεια
Currently Playing : Necromunda, Blood Bowl kai 40k
Registration date : 28/12/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Black Templars (το καφενείο τον φίλαθλων)   Σαβ 06 Φεβ 2010, 12:45

Έλα ρε φίλε!!

έγραψες ποίηση για μένα. Χρειάσηικα μία ώρα για να καταλάβω τι λέει το κίμενο, τόσες όμορφες λέξες... και ακόμα δεν είμαι σίγουρος!! confused

αλλά, αυτό σου λέω, η επόμενη φορά δεν θα είναι τόσο απαλή για τους παίχτες σου!! Evil or Very Mad Οι mommies μου δεν έχουν ούτε ένα casualty ακόμα!! Δεν γίνεται!!
http://ignii@hotmail.com
Darksun
Champion
Champion

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Black Templars (το καφενείο τον φίλαθλων)   Τετ 10 Φεβ 2010, 19:31

Ignii έγραψε:
Έλα ρε φίλε!!

έγραψες ποίηση για μένα. Χρειάσηικα μία ώρα για να καταλάβω τι λέει το κίμενο, τόσες όμορφες λέξες... και ακόμα δεν είμαι σίγουρος!! confused

αλλά, αυτό σου λέω, η επόμενη φορά δεν θα είναι τόσο απαλή για τους παίχτες σου!! Evil or Very Mad Οι mommies μου δεν έχουν ούτε ένα casualty ακόμα!! Δεν γίνεται!!

Μακάρι φίλε μου για να έχει και λίγο ενδιαφέρον και για εμένα άντε να παίξετε και με τον αδερφό μου θα σου δώσω το κινητό του σε pm να τον πάρεις αν είναι να κανονίσετε αγώνα.
Darksun
Champion
Champion

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Black Templars (το καφενείο τον φίλαθλων)   Παρ 19 Φεβ 2010, 21:07

Ποοοοο τι ήταν αυτό σήμερα ρε παιδιά ξύλο από τον πρώτο γύρο κιχ δεν προλάβαμε να βγάλουμε και στο πρώτο γύρο 2 έξω νεκροί και τραυματίες οι ομάδα πενθή ένα καλό και γενέο παίχτη ο Draco έφυγε μας άφησε χρόνους.Ο Τρίτος που χάνουμε μέσα στον χρόνο και ο δεύτερος Blitzer και ο Cather μας δεν έχει πια την δύναμη που είχε κάποτε.Πως θα τα καταφέρουμε εναντίων των καλά προπονημένων ομάδων από εδώ και πέρα?.......Αχχχχχ.Μάλλον οι νίκες μας είναι μετρημένες στα δάχτυλα από εδώ και πέρα απορώ πραγματικά πως κρατάμε ακόμα.

Πάντως το αυτό το γκολ ήθελε πολλά @@ για μπει μπράβο μας με τα από τόσο ξύλο μπράβο μας.Ευτυχώς που οι βρομώ χάος είναι και λίγο χαζοί και ξεχνάνε να χρησιμοποιήσουν τις τακτικές στους και αυτά που τους μαθαίνουν σωστά και προς όφελος τους αλιώς θα το είχαμε φάει και εμείς το γκολάκι μας.

Ρε μην σκάτε ξέρω ένα φίλο που έχει έναν ξάδερφο πού έχει ένα κολιτό που αυτός έχει ένα μπατζανάκη του που αυτός ξέρει ένα γιατρό θαυματουργό θα τον φωνάξουμε και με 90 χιλιαρικάκια θα μας φέρει τον Draco πίσω μην τρελαίνεστε θα έχουμε πάλι τον φίλο κοντά μας.Θα γιάνει και ο Atromitus και θα ήμαστε πάλι μια χαρά δεν θέλω ηττοπάθειες

Black Templars (το καφενείο τον φίλαθλων)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek Wargaming Forum :: Άλλα παιχνίδια :: Blood Bowl-
Μετάβαση σε: