The Forum of Greek Wargamers

ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Πρόσφατα Θέματα
» WTS Big Tau Army ΝΕΑ ΤΙΜΗ 350
από doomsday Δευ 17 Δεκ 2018, 11:22

» 5 ΤΟΜΟΙ HARDBACK WARHAMMER END OF TIMES ΓΙΑ ΠΩΛΗΣΗ
από Diinekis Κυρ 16 Δεκ 2018, 15:26

» AoS order alliance
από Patagos81 Τρι 11 Δεκ 2018, 13:14

» wts necrons
από bambam Τρι 11 Δεκ 2018, 11:20

» WTS Bolt Action German Army Christmass Bundle
από geon88 Δευ 03 Δεκ 2018, 15:49

Blog Feeds
 2018
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
This web site is completely unofficial and in no way endorsed by Games Workshop Limited. 40k, Adeptus Astartes, Battlefleet Gothic, Black Flame, Black Library, the Black Library logo, BL Publishing, Blood Angels, Bloodquest, Blood Bowl, the Blood Bowl logo, The Blood Bowl Spike Device, Cadian, Catachan, Chaos, the Chaos device, the Chaos logo, Citadel, Citadel Device, Cityfight, City of the Damned, Codex, Daemonhunters, Dark Angels, Darkblade, Dark Eldar, Dark Future, Dawn of War, the Double-Headed/Imperial Eagle device, 'Eavy Metal, Eldar, Eldar symbol devices, Epic, Eye of Terror, Fanatic, the Fanatic logo, the Fanatic II logo, Fire Warrior, the Fire Warrior logo, Forge World, Games Workshop, Games Workshop logo, Genestealer, Golden Demon, Gorkamorka, Great Unclean One, GW, GWI, the GWI logo, the Hammer of Sigmar logo, Horned Rat logo, Inferno, Inquisitor, the Inquisitor logo, the Inquisitor device, Inquisitor:Conspiracies, Keeper of Secrets, Khemri, Khorne, the Khorne logo, Kroot, Lord of Change, Marauder, Mordheim, the Mordheim logo, Necromunda, Necromunda stencil logo, Necromunda Plate logo, Necron, Nurgle, the Nurgle logo, Ork, Ork skull devices, Sisters of Battle, Skaven, the Skaven symbol devices, Slaanesh, the Slaanesh logo, Space Hulk, Space Marine, Space Marine chapters, Space Marine chapter logos, Talisman, Tau, the Tau caste designations, Tomb Kings, Trio of Warriors, Twin Tailed Comet Logo, Tyranid, Tyrannid, Tzeentch, the Tzeentch logo, Ultramarines, Warhammer, Warhammer Historical, Warhammer Online, Warhammer 40k Device, Warhammer World logo, Warmaster, White Dwarf, the White Dwarf logo, and all associated marks, names, races, race insignia, characters, vehicles, locations, units, illustrations and images from the Blood Bowl game, the Warhammer world, the Talisaman world, and the Warhammer 40,000 universe are either ®, TM and/or © Copyright Games Workshop Ltd 2000-2007, variably registered in the UK and other countries around the world. Used without permission. No challenge to their status intended. All Rights Reserved to their respective owners.

Μοιραστείτε | 

warmachine WTC

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Rommel
Knight
Knight

Αριθμός μηνυμάτων : 302
Τόπος : Πειραιάς
Registration date : 15/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: warmachine WTC   Κυρ 05 Οκτ 2014, 22:49

Κανένα νέο βρε παιδιά απο το WTC? πως πάμε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
6+
Hero
Hero

Αριθμός μηνυμάτων : 634
Registration date : 19/11/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: warmachine WTC   Κυρ 05 Οκτ 2014, 23:51

Με πρόλαβες.. Και εγώ ετοιμαζόμουν να ρωτήσω
spree7
Hero
Hero

Αριθμός μηνυμάτων : 592
Τόπος : ΝΙΚΑΙΑ
Currently Playing : WHFB
Registration date : 03/01/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: warmachine WTC   Δευ 06 Οκτ 2014, 00:03

http://wmh-wtc.com/ εδω θα βρειτε τα παντα...
6+
Hero
Hero

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: warmachine WTC   Δευ 06 Οκτ 2014, 00:24

Όχι τόσο καλά στα νούμερα! Αλλά μακάρι να γουστάρανε και να πέρασαν καλά!
Nireas
Spamlord
Spamlord

Αριθμός μηνυμάτων : 1296
Currently Playing : Chaos space marines, Dark angels, Adeptus Mechanicum
Registration date : 10/03/2013

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: warmachine WTC   Δευ 06 Οκτ 2014, 01:17

Εχουμε εθνικη στο warmahordes? Που γινεται αυτο σε ποια χωρα?
forau
Hero
Hero

Αριθμός μηνυμάτων : 895
Τόπος : Π. Φάληρο
Currently Playing : Hordes - Circle of Orboros
Registration date : 26/01/2013

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: warmachine WTC   Τρι 07 Οκτ 2014, 05:12

Έχουμε 2 για την ακρίβεια.

Έγινε στην Πολωνία και τον επόμενο Σεπτέμβρη θας μας βρει στην Ιρλανδία.

Δεν τα πήγαμε τόσο άσχημα όσο δείχνουν τα νούμερα.

Ειδικά η Greece 2 τα πήγε εξαιρετικά καλά αν αναλογιστούμε το πόσο απροετοίματοι ήταν και τις συνθέσεις των λιστών.

Τώρα για τον περάσαμε καλά. Το απίστευτα είναι πραγματικά λίγο...

Την επόμενη χρονιά δεν νομίζω να είμαστε τόσο casual. Θα δούμε...
6+
Hero
Hero

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: warmachine WTC   Τρι 07 Οκτ 2014, 07:13

forau έγραψε:
Έχουμε 2 για την ακρίβεια.

Έγινε στην Πολωνία και τον επόμενο Σεπτέμβρη θας μας βρει στην Ιρλανδία.

Δεν τα πήγαμε τόσο άσχημα όσο δείχνουν τα νούμερα.

Ειδικά η Greece 2 τα πήγε εξαιρετικά καλά αν αναλογιστούμε το πόσο απροετοίματοι ήταν και τις συνθέσεις των λιστών.

Τώρα για τον περάσαμε καλά. Το απίστευτα είναι πραγματικά λίγο...

Την επόμενη χρονιά δεν νομίζω να είμαστε τόσο casual. Θα δούμε...

THATS the point!
belial
Arch Spammer
Arch Spammer

Αριθμός μηνυμάτων : 4528
Currently Playing : WM Cygnar
Registration date : 25/08/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: warmachine WTC   Τρι 07 Οκτ 2014, 16:11

Ήταν απίστευτη εμπειρία . Ένιωσα μεγάλη μελαγχολία μετά την απονομή . Συνοπτικά θα πω πώς το εγχείρημα ήταν θετικό δεδομένου των συνθηκών και για τις 2 ομάδες και περισσότερο για την Εpic που πραγματικά έδωσε ρέστα !.

Μακάρι να έχουμε μεγαλύτερο pool παιχτών , και να βοηθήσουμε σύμφωνα με αυτά που είδαμε εκεί να εξελιχθεί κι άλλο το παιχνίδι .

Μπράβο σ΄όλους ! απίστευτη εμπειρία και παρεάκι τρελό και οι 2 ομάδες ( το κυριότερο κατ' εμέ) . Σύντομα κοντά σας και με footage Wink .

Κάτι τέτοιες στιγμές είναι που σου δείχνει ένα game τι μπορεί να προσφέρει Wink
xrisomiga
Arch Spammer
Arch Spammer

Αριθμός μηνυμάτων : 3097
Registration date : 19/03/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: warmachine WTC   Τρι 07 Οκτ 2014, 16:21

καλο είναι το 17 και 20 από τους 26?

:PPP

σας δουλεύω , πρώτη χρονια δικαιολογήστε
hahhaha
forau
Hero
Hero

Αριθμός μηνυμάτων : 895
Τόπος : Π. Φάληρο
Currently Playing : Hordes - Circle of Orboros
Registration date : 26/01/2013

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: warmachine WTC   Τρι 07 Οκτ 2014, 16:27

Δεν ειναι θεμα δικαιολογιας.

Κατεβήκαμε με παιδιά που παίζουν το παιχνίδι σκόρπια 1 χρόνο και παίξαμε με αντιπαλους από την MK1, που κλείνουν 10ετία.

Εν πάσει περιπτώσει περάσαμε απίστευτα αφενός και αφετέρου όποιος νομίζει πώς μπορεί να τα κατάφερει καλύτερα εδώ είμαστε, εδώ είναι και η league, be my guest.

iron man
Arch Spammer
Arch Spammer

Αριθμός μηνυμάτων : 5311
Τόπος : Πειραιας-Νικαια
Currently Playing : WHFB
Registration date : 31/08/2008

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: warmachine WTC   Τρι 07 Οκτ 2014, 17:43

η εμπειρια ηταν φανταστικη η παρεα το ιδιο περασαμε τουμπανο ταιριαξαμε ωραια και οι 2 ομαδες και ειχαμε πολυ χαβαλε και περασαμε οπως ειπα τουμπανο!!!
εγω πριν φτασω Πολονια δεν ειχα ορεξη λογω προσωπικων προβληματων με την δουλεια αλλα οταν εφτασα και ειδα την ατμοσφαιρα που επικρατη η πωρωση μου εφτασε στα υψη! με τις καμερες για τα livestream με τα ατομα με ολαηθελα να ξεκινησω να σφαζομαι  φοβερη εμπειρια!!!

οσο για το αγωνιστικο κομματι τωρα τα νουμερα δεν φαινονται καλα αλλα και φαινονται καλα...
εξαρταται πως το βλεπει κανεις

τι θελω να πω, θα μιλησω για την δικια μου ομαδα "team greece 2" οι 4 παιχτες απο τους 5 που την απαρτιζαν ηταν warhammerαδες και ασχολιομασταν με το machine ουτε ενα χρονο και αποενανεμπειρο παιχτη τον γατουλα  . κυριολεκτικα στα pairings οι 4 κοιταγαμε σαν τα χρυσοψαρα τις λιστες των αντιπαλων γιατι πραγματικα τα δεδομενα ειναι τεραστια ( 12 faction X 7casters το λιγοτερο) και η εμπειρια μας απειροελαχιστη...   με την Εμπειρια του γατουλα (που και αυτος δεν τα ηξερε ολα) καταφεραμε να κανουμε καποια καλα pairings σε συνδιασμο με την εμπειρια που ειχαμε οι φαντασαδες στα ζευγαρωματα απο το ETC. καταφεραμε και κερδισαμε 3 παιχνιδια και χασαμε αλλα 3 απο τους 3ους αμερικανους , τους 11ους Αγγλους , και τους καναδους απο αυτες τις 3 ηττες πιστευω οτι τους μονους που μπορει και να τους ειχαμε  αλλα χασαμε λογω λιστων και απειριας σε θεμα ζευγαρωματος ηταν με τους καναδους οι αλλοι 2 ηταν αρκετα σκαλια πανω απο εμας! σαφως και δεν με ικανοποιει η 25η θεση απο τους 52 αλλα πιστευω οτι και αυτο που καταφεραμε ηταν αρκετα δυσκολο και ειμαι ιδιαιτερα χαρουμενος που το παλεψαμε 4 νουμπαδες και ενας γατος Razz και βγηκαμε καπου στην μεση που ηταν και ο στοχος μας (το ταβανι μας) χαιρομαι γιατι το καναμε την επομενη φορα ενα σκαλι παρα πανω ...
το ιδιο ισχυει και και για την Prime ομαδα που εχαν ενα παιχτη που ειχε παιξει πραγματικα μονο 2 μαχες warmachine  και με αλλους 2 να παιζουν κανεναν χρονο και με forau Gban σαν πιο εμπειρους.
επισης να πω πως το τουρνουα ηταν τιγκα ανταγωνιστικο ακομα και απο τις "μικρες" ομαδες (θα σας εξηγησω στο ρεπορτο που θα ακολουθηση)

και οι 10 ειμασταν υπεροχοι...
μπραβο και στις 2 ομαδες γιατι το παλεψαν μεχρι τελους

να ευχαριστησω ξεχωριστα γιατι ετσι γουσταρω Razz

ξεκιναω με mandragora γιατι αυτος εμπαινε και πρωτος στα pairings και ετρωγε κυριολεκτικα τα σκατα και εμπαινε ασπιδα ωστε να καταφερουμε εμεις να κανουμε καλυτερα pairings και να κερδισουμε τα παιχνιδια

2ος φυσικα στον Καπετανιο μας Gatoula που χωρις αυτον δεν πιστευω να καναμε νικη γτ χωρις τις γνωσεις του πιστευω ακομα θα κοιταζαμε σαν τα χρυσοψαρα στα ζευγαρωματα και χωρις τις νικες του δεν θα ειχαμε καταφερει το 3-3

3ος στον Pontrik (U.S killer) που εδειξε χωρις να εχει εμπειρια σε μεγαλα τουρ οτι εχει τα δοντια να δαγκωσει τους αντιπαλους του και να ματωσουν. ηδη ο Αμερικανος γνωριζει .... Razz

4oς λασκουλας ο παλουκοτης στα ζευγαρωματα εδινε λυσεις και στον αγωνα παλευε καθε μαχη
ειχα καιρο να πολεμησω διπλα στο λασκουλα (βεβαια δεν εκανε τα δικα του οπως στο ETC αλλα πιστευω απο του χρονου.... Razz )

επισης ενα Τεραστιο Ευχαριστω στην Prime ομαδα που οταν τα βρισκαμε σκουρα σε θεματα γνωσεων τρεχαμε σε αυτους και μας βοηθουσαν καποιες νικες τις πηραμε χαρη σε αυτους. Ευχαριστουμε μαγγες!!!

συντομα και report.

Ο ΓΑΤΟΠΑΡΔΟΣ ΜΑΡΣΑΡΕΕΕΕΕ

我住我打

"quod me non necat fortiorem facit me"
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer

Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: warmachine WTC   Τρι 07 Οκτ 2014, 18:09

Οτι ειπε ο Παναγιωτης σα να τα ειπα και εγω , συμφωνω απολυτα.
Μαχητικο πνευμα , καλη ατμοσφαιρα , γελιο.

Και οι 2 ομαδες δωσανε το καλητερο ευατο τους , με πολλα προβληματα , η 1η ομαδα ειχε παιχτη με 2 μαχες συνολικα και στο επιπεδο αυτο ειναι καταδικαστικο , οσο και αν παλευε το παληκαρι.
Μονο κερδος ειχε η prime team και θα φανει στη διαρκεια της χρονιας για τα παιδια.

Επειδη ομως ημουνα κοντα στη Greeece team II προχωραω
Να συμπληρωσω στα παραπανω οτι με εξαιρεση τους Αγγλους , που μου θυμησαν Παντζερ με ισοπεδοτικες λιστες για τα δεδομενα μας , ολοι οσοι παιξαμε ενιωθα οτι θα τους δαγκωσουμε το λαρυγγι.
ακομε και με την υπερομαδα τη USA ΙΙ καναμε και νικη και πραγματικα με τον δικο μου αντιπαλο ενιωσα σα τον Απολλο να τον γρονθοκοπο στα σχοινια , με το ενστικτο γιατι οι δικες του αντιδρασεις ητανε καθαρα επαγγελματικες και με νικησε με καστερ κιλ ενω σεναριακα ημασταν 2-0 υπερ μου,καλα οχι οτι ειχε και σημασια θα εχανα προφανος και παλι αφου ητανε ανωτερη λιστα και παιχτης , αλλα ηθελα να τον ματωσω και ολοι παιξαμε ετσι και ειχαμε και καστερ κιλλ με τον Ποντρικ για να τους πληγωσουμε τη περηφανια τους.
Νομιζω εκεινη η μαχη με την Αμερικη αλαξε το τροπο σκεψης μας , σε ολους , μας πεισμωσε μας εκανε μια γροθια και μετα καναμε 2 σερι νικες για να ερθει η θεση αυτη.
Γενικα ηθελα πανω απο 30 ηρθε ακριβως η μεση , οποτε ειμαι καλα.

Οπως τα λεγαμε με το Klaw τον καπταιν του Βελγιου της μιας ομαδας ,  γενικα τα ατομα που εχουμε τιβρη με tabletop game , οτι αμα ασχοληθουμε ενα χρονο ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ με το μασιν θα χτυπησουμε 10δα , αλλα μονο το μασιν στο μυαλο μας και οχι τιποτα αλλο (καλα εκει του λεω , warmachine mono ? and Hordes? και μου λεει χαζουλη εννοω και τα 2:P)
Τεσπα δε το λεω για να ευλογησω τα γενια και των 2 ομαδων μας , αλλα οτι ειναι μια παρακαταθηκη και ενα σημειο αφετηρειας για καλητερα αποτελεσματα και με τη φετινη πειρα μονο καλητερη θα μπορει να ειναι η επομενη χρονια και για τα 2 team.

Η Greece II team πηγε με πολυ λιγους αγωνες προετιμασιας , εγω και φυσικα ητανε λαθος μου , ειχα να παιξω απο αρχες Ιουλη , αυγουστο και σεπτεμβριο δεν επαιξα ουτε μασιν ουτε φαντασυ ,τρατζικ για την εμπειρια μου αλλα και τα υπολοιπα παιδια απο οσο ξερω σχεδων το ιδιο και στις 2 ομαδες μας ,γινανε και διαφορα τραγελαφικα , εγω ξεχασα τον ενα καστερ και το θυμηθικα στη διαδρομη , ο ενας μας κρυχ του ακυρωσανε τη λιστα για ενα τυπογραφικο λαθος , η Κοστανς (Mandragoras) ξεχασε μια μοναδα αθηνα και επαιζε μονο με 1 λιστα.
δηλαδη αντι να εχουμε 10 ειχαμε 8 λιστες ενω οι αντιπαλοι μας 10 διαθεσιμες.
δυσκολο αλλα πιστευω οτι ανταπεξελθαμε.Ειδικα με το κανονα οτι πρεπει να παιξεις και τις 2 λιστες στο τουρνουα , εστω 1 φορα τη καθεμια. ειχαμε προβλημα καθως ο Μαντρα δεν ειχε τα μοντελα καν για τη 2η λιστα και ουσιαστικα λαστ μαχη η μια μαχη ειχε χαθει ηδη και θελαμε 3 νικες στα 4 επομενα ματσαπ.
Oι 3 Σωματοφυλακες ομως το κανανε , με πρωτη μουρι τον Αραμυς - Κεραζογλου , τον Αθως Ντεμιρη , το Νταρτανιαν Μποζικα  το χοντρο Πορθο Λασκουλα και στην ΚΟΣΤΑΝΣ το πιο πολυτιμο μελος της ομαδας (και οχι επειδη ειχε βυζιαRazz)

Εγω θα πω παντως αποκλειστικα συχαρητηρια απο την ομαδα μας στο Μανδραγορα γιατι ηρθε σκοτωμενος , εβαφε ακομα και στο ξενοδοχειο σαββατο βραδυ , δε μιλησε ποτε ,ητανε το πρωτο μας ματσαπ καθοτι επειτα παγιδευαμε το 2ο συνηθως με τους κριξαδες μας , θελω να πω οτι μας βοηθησε ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ στη διαδικασια τον pairing , ενας πραγματικος στρατιωτης που δεχοτανε αδιαρματυρητα τα παντα, απο τον Μποζικα , το Ντεμιρη , το Κεραζογλου και εμενα θελω ακομα περισοτερα , αλλα ακομα περισοτερα.
Η ομαδα ητανε solid ,ειχε απιστευτο ΑΛΤΡΟΥΙΣΜΟ ,διναμε ματσαπ στο Κεραζογλου πχ , δε μιλαγε κανεις αλλος να πει θελω και εγω, κανεις δε σκεφτηκε υστεροβουλα , κανεις μας δεν ειχε στο μυαλο κατι αλλο παρα μονο τη νικη της ΟΜΑΔΑΣ , πραγμα που καποιες φορες λειπει σε αλλα φορματ.

Γενικα πολυ καλη φαση και ολοι γυρισανε σοφοτεροι.
6+
Hero
Hero

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: warmachine WTC   Τρι 07 Οκτ 2014, 20:38

forau έγραψε:

Κατεβήκαμε με παιδιά που παίζουν το παιχνίδι σκόρπια 1 χρόνο και παίξαμε με αντιπαλους από την MK1, που κλείνουν 10ετία.

Εν πάσει περιπτώσει περάσαμε απίστευτα αφενός και αφετέρου όποιος νομίζει πώς μπορεί να τα κατάφερει καλύτερα εδώ είμαστε, εδώ είναι και η league, be my guest.

+9999999

Μπράβο παιδιά! Πολύ σας ζηλεύω! H privateer press ξέρει να το στηρίζει το άθλημα!
Rommel
Knight
Knight

Αριθμός μηνυμάτων : 302
Registration date : 15/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: warmachine WTC   Τετ 08 Οκτ 2014, 07:38

forau έγραψε:

Εν πάσει περιπτώσει περάσαμε απίστευτα αφενός και αφετέρου 3]]όποιος νομίζει πώς μπορεί να τα κατάφερει καλύτερα εδώ είμαστε[/b], εδώ είναι και η league, be my guest.

ασε τα λόγια και πέρνα απο τον σύλλογο να μας αποδείξεις οτι το κάνεις καλύτερα......

Οσο για την Hellas 2, τι να κάνετε βρε γατάκια?

Υ.Γ πάντως Ντεμίρη τον σκούπισες τον Everblight με την Sayren, δεν πήγε τζάμπα το training...
mandragora
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 2546
Registration date : 11/03/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: warmachine WTC   Τετ 08 Οκτ 2014, 09:33

Δε θα πω τίποτα για το τουρνουά και για το πόσο καλά περάσαμε καθώς μπορείτε εύκολα να το καταλάβετε από τα έως τώρα posts. Θέλω μόνο να ευχαριστήσω όλα τα παιδιά και των δύο ομάδων για τις ώρες χαβαλέ που περάσαμε τόσο κατά τη διάρκεια του ταξιδιού όσο και κατά τη διαμονή μας στο χώρο του event.

Ειδικότερα δε για τη δικιά μας ομάδα, την team 2, τα λόγια είναι περιττά. Λασκούλα, Ντεμίρη, Κεράζογλου και Doc, κάνατε αυτό το ταξίδι την πιο ευχάριστη gaming εμπειρία που έχω ζήσει. Μακράν.

Arch Spammer

Αριθμός μηνυμάτων : 4528
Currently Playing : WM Cygnar
Registration date : 25/08/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: warmachine WTC   Τετ 08 Οκτ 2014, 11:46

Καραφλή απειλή Παρασκευή βράδυ να βάφει .... priceless Razz
Guindor
Champion
Champion

Αριθμός μηνυμάτων : 161
Τόπος : Αθήνα-Άλιμος
Currently Playing : Skorne
Registration date : 19/10/2013

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: warmachine WTC   Πεμ 09 Οκτ 2014, 14:11

Εγώ απο την πλευρά μου να πώ οτι γενικά σαν ομάδα η Prime είμασταν μέσα στα πλαίσια του στόχου μας ( δλδ να καταφέρουμε να κατέβουμε πράγμα που αποδείχτηκε πιο δύσκολο απο ότι φαινότανε, να κάνουμε κάποιες ατομικές νίκες , τουλάχιστον μία ομαδική νίκη και στην τελική να περάσουμε καλα και να αποκομίσουμε εμπειρίες!) και πάνω σε αυτό προέκυψε μια απίστευτη συνοχή 10-12 ατόμων που μέχρι πρότεινος απλά μαζευόμασταν να κάνουμε το χόμπι μας...η εμπειρία ήτανε απίστευτη πέρα για πέρα και κάπου εδώ θα δανειστω τα λόγια του ποιητή της ομάδας Forau

"Απλά θα πω πως όποιος παίζει μινιατούρες και δεν εχει ζήσει αυτή την εμπειρία θα πεθάνει φτωχός ειλικρινά."

Όταν θα έχω χρόνο θα πω και περισσότερα για το event...

warmachine WTC
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek Wargaming Forum :: Warmachine - Hordes :: Warmachine/Hordes General Discussion-
Μετάβαση σε: